Novagent Laboratuvar SistemleriEkibimize güveniyoruz… 2003’den bu yana çok çeşitli kurumlar ile çok farklı kapsamdaki laboratuvar projelerini yönetmiş deneyimli teknik kadromuz ile detaylı briefingin ardından; teknik çizim ile mimari yerleşimi, mekanik-elektrik ihtiyaçların tespiti ve tedariği, tüm mobilyaların tespiti ve tedariği gibi bir laboratuvarın baştan sonra ortaya çıkarılmasında danışmanlık, tasarım, üretim, montaj süreçlerini yönetiyoruz. Ekibimizin teknik bilgileri Almanya’da periyodik eğitimler ile güncelleniyor, çalışma ve iş güvenliği eğitimleri ve sertifikalarını özenle takip ediyoruz.

İşletmenizin diğer çalışma alanlarında olduğu gibi laboratuvarda da verimlilik esasına göre sizleri ve projelerinizi yönlendiriyoruz. İşletmenizin özel ihtiyaçları dikkate alınmadığında kaçınılmaz olan verimsizlikleri önlemek için hem çalışanların zamanı, enerjisini hem de laboratuvardaki diger kaynakların verimli kullanılabilmesini önceliklendiriyor ve bu konuda proje sahiplerini mutlaka yönlendiriyoruz.

Deneyim sadece tekrardan değil, çeşitlilikten gelir…Ülkemizin yanı sıra Rusya dahil yakın ülkelerde çeşitli projeleri yönetmiş bulunuyoruz. Bu sayede farklı ülkelerin regulasyonları ve teknik ihtiyaçları konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. Gıda, petrokimya, üniversiteler, sağlık, enerji, test laboratuvarları gibi pek çok farklı alanda 50 m2 den 5000 m2 ye kadar çok farklı niteliklerdeki laboratuvarları tasarlamış ve tamamlamış bulunuyoruz.